Facebook   Twitter   Blog
Sıkça Sorulan Sorular
Pay Pal Authorized
Authorize.net Badge
Up Front Authorized
Time Out NY Listing
Jovani Award

Alışveriş


  1. Elbisem hazır mı?
  2. Korkunç hikayeler duyuyorum. Bu elbise gerçekten orjinal mi?
  3. Bu tasarımcıların Yetkili bir Satıcısı mısınız?
  4. Bu, bu elbise için en iyi alışveriş fiyatı mıdır?
  5. Hangi beden sipariş etmeliyim?
  6. Hangi rengin en iyisi olduğunu nasıl bileceğim?
  7. Elbisemi ne zaman sipariş etmeliyim?
  8. Elbisemde 'Özel Sipariş' deniyor - Ne yapmalıyım?
  9. Elbisem mevcut değilse ne olacak?
  10. Bir hata yaptım, siparişimi değiştirebilir miyim?
  11. İstediğim elbise MissesDressy'de listelenmiyorsa ne olacak?
  12. MissesDressy'de alışveriş yapmak için bir hesaba sahip olmalı mıyım?
  13. Alışveriş Yapma Kılavuzu videomuzu izleyin

Kargo


  14. Birleşik Devletler'de gönderiler ne kadara mâl olur ve ne kadar zaman alır?
  15. Uluslararası Gönderi ne kadara mâl olur ve ne kadar zaman alır?
  16. Elbisem nasıl gönderilecek?
  17. Elbiseme en yakın zamanda ihtiyacım var!
  18. Siparişimi takip edebilecek miyim?
  19. Gönderim için imza etmem gerekecek mi?
  20. Aynı anda iki elbise sipariş ettim, aynı günde mi gelecekler?

Ödeme Seçenekleri


  21. MissesDressy.com'da hangi ödeme metodları kabul görmektedir?
  22. Hesabımdan veya kartımdan ne zaman ödeme alınacak?
  23. Can I put a dress on Layaway?
  24. Ödememin güvenli olduğunu nasıl bilebilirim?
  25. Mağaza Kredimin bedelini nasıl öderim?

İadeler


  26. Elbisemi değiştirebilir miyim?
  27. Elbisem zarar görmüş, ne yapabilirim?
  28. Bir gönderiyi geri çevirebilir miyim?

Sözümüz


  29. Müşteri Hizmeti Taahhütü

Yukarıda cevaplanmayan sorunuz mu var?


  30. Daha fazla bilgi için bizimle temasa geçiniz.Alışveriş

1. Elbisem hazır mı?


Ürünlerimizin %95'ini stoklarımızda güncel olarak bulundurmaktan gurur duyuyoruz. Sitedeki her elbiseyi aktüel tutmak için üstün çaba gösteriyoruz. Ancak tüm elbiseler stoklarla sınırlıdır. Stoklarimizda çok sayıda elbise bulundurmamiza ragmen sizin icin elbisenizi özel olarak sipariş etmemiz gerekebilir. Elbisenizin beden ve rengini seçtiğinizde tahmini gönderi zamanı bilgisini aşağıda göreceksiniz.

Bu zaman bilgisi sizin için uygunsa, devam edip siparişinizi tamamlayınız.

Bu zaman bilgisi sizin elbiseyi giyme zaman aralığınıza uygun değilse, lütfen yardım amaçlı ve fabrikadan halka gönderim seçeneklerini görüşmek üzere müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle temasa geçiniz

2. Korkunç hikayeler duyuyorum. Bu elbise gerçekten orjinal mi?


MissesDressy, sitemizde listelenen tüm tasarımcıların bir Yetkili Satıcısıdır.
Bizi üreticiler ve imalatcilar sitelerinde yetkili perakende satıcı olarak listelenmiş şekilde bulabilirsiniz, örneğin Allure, Terani gibi.

Tüm elbiselerimiz orijinal üretici paketlerinde, üzerlerinde orijinalliklerini ispatlayan etiketleriyle gönderilir. Çok daha düşük maliyetlerle satılan uzak sahte imitasyon elbiselerden uzak durunuz - paranızla hakiki ürünleri almanızı garantilemek için tüm stoklarımızı doğrudan üretici kaynaklarından ediniyoruz!

3. Bu tasarımcıların Yetkili bir Satıcısı mısınız?


MissesDressy, sitemizde listelenen tüm tasarımcıların bir Yetkili Satıcısıdır. Üretici paketlemesiyle tamamlanan hakiki tasarımcı elbiselerini garanti ediyoruz. Sahte ve imitasyon ürünlerden sakınma yollarını öğrenmek için kılavuzumuzu mutlaka okuyunuz.

4. Bu, bu elbise için en iyi alışveriş fiyatı mıdır?


Çevrimiçi alışveriş yapmanın mayın tarlası gibi olabileceğini biliyoruz - Ancak biz yardım edebiliriz!

MissesDressy.com'da 'Fiyat Uyum Garantisi'* veriyoruz. Aynı elbiseyi bizden siparis verdiginiz tarihten iki hafta içinde daha düşük fiyata bulursanız, fiyatı o fiyata indireceğiz ve üstüne elbisenizden %6 indirim de yapacağız!
Sadece detaylarla bizimle temasa geçiniz.

*Rakip stok listeleri aynı renk desen ve bedendeki elbiseye hali hazırda stokta bulundurmali ve elbiseyi bu fiyattan satmaya yekili bir satıcı olmak zorundadırlar. Bu teklif indirim ve sezon sonu elbiseleri için uygulanamaz.

5. Hangi beden sipariş etmeliyim?


Doğru olan elbiseyi seçtikten sonra, doğru bedeni seçmek sitemizde vereceğiniz en önemli ikinci karardır! Tasarımcıların her biri ve elbiselerin her biri kısmen farklı beden seçeneklerine sahiptir. Her elbisenin altındaki beden çizelgesine göz atın ve kendi ölçülerinizi doğru aldığınıza emin olun.

Ölçü Alma Klavuzu:


Hâla kendi ölçünüzü nasıl alacağınızdan emin değil misiniz? Buradaki blog klavuzumuzu okuyunuz

6. Hangi rengin en iyisi olduğunu nasıl bileceğim?


Her elbise stilinin tüm resimleri, internet sitemize gönderilmektedir. Gösterilmeyen belli bir rengi görmek isterseniz, lütfen o rengi ve kumaşı başka bir şekilde görmenize yardımcı olabilecek bir müşteri temsilcimizle temasa geçiniz.

Her tasarımcı renkli numunelik kumaş parçası sunmamaktadır, ancak sunanlarınkinden ilgilenebileceğiniz her renkte numunelik kumaş parçaları göndermekten memnuniyet duyarız.

Lütfen daha fazla bilgi için müşteri hizmet temsilcimiz ile temas kurunuz.

7. Elbisemi ne zaman sipariş etmeliyim?


Elbisenizi giyeceğiniz tarihten mümkün olduğunca erken sipariş etmelisiniz. Bazı elbiseler 5-7 gün arasında gönderilirken, bazı özel siparişler ise 6-8 haftayı bulabilir. Giyim tarihinizden önce elbise alternatiflerini alma ihtiyacınız olabilir.
Bu sebeple ödeme adımında müşterilerimizin giyecekleri tarihi girmelerini öneriyoruz. Eğer giyileceği tarih tanımlanmamışsa, prosedürümüz gereği sipariş tarihinin içinde bulunduğu ayda veya daha erken hazır olacak siparişlerle birlikte işleme geçilecektir. Elbise siparişinizden bir ay sonra hazır olursa, sizinle telefonla veya e-posta aracılığı ile temasa geçilecektir. Müşteriden 24 saat içinde geri dönüş alamazsak, siparişe devam edilecektir.

8. Elbisemde 'Özel Sipariş' deniyor - Ne yapmalıyım?


Malesef, her elbisenin her bedeni hemen askıdan alıp gönderilebilecek şekilde mevcut değildir, bazılarının size özel olarak sipariş edilmesi gerekmektedır. Böylesi durumlarda, müşterilerimize beden ölçülerinin tam ve en doğru şekilde aldırılmasını, ve doğru bedenlerde sipariş edilmesini öneriyoruz, çünkü özel-sipariş elbiselerde değişiklik kabul edemiyoruz. Ayrıca, bir ürün özel-sipariş olarak sipariş edildiğinde, sipariş sonradan iptal edilemez.

9. Elbisem mevcut değilse ne olacak?


Bir elbise için beden ve renk girdiğiniz zaman, sitemiz hemen hemen her zaman gönderi tarihini doğru tahmin eder. Buna rağmen elbisenizin temin edilemediği beklenmedik bir durumda, 1 iş günü içinde sizi bilgilendirecek ve işlemi geçersiz kılacağız.

müşteri hizmetleri temsicilerimiz yardıma hazırdırlar ve hâlihazırda ki en yakın benzerini bulmaya yardım etmekten mutluluk duyarlar!

10. Bir hata yaptım, siparişimi değiştirebilir miyim?


Elbisenizi tasarımcıdan derhal sipariş ettiğimiz için, her değişiklik bir değiş tokuş gibi ele alınacaktır. Bu yüzden doğru bedeni sipariş etmek için ölçülerinizin kesin ve doğru olduğundan emin olmanızı öneriyoruz

Siparişinizde değişiklik yapmak veya değiş-tokuş yapma üzerine daha fazla bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimizden birisi ile temasa geçiniz.

11. İstediğim elbise MissesDressy'de listelenmiyorsa ne olacak?


Her gün internet sitemizi ve stok adetlerimizi güncelliyoruz. Yine de tasarımcılardan birisi tarafından tasarlanmış, MissesDressy'de stokladığımız ve kataloğumuzda listelenmeyen bir elbiseyle karşılaşırsanız, elbiseyi sizin için sipariş etmekten mutluluk duyacağız.
Lütfen daha fazla yardım için müşteri hizmetleri temsilcilerimizden birisi ile temasa geçiniz.

12. MissesDressy'de alışveriş yapmak için bir hesaba sahip olmalı mıyım?


MissesDressy ile alışveriş yapmaları için müşterilerimizden bir hesap oluşturmalarını isteriz. Siparişiniz veya gönderiminiz ile alakalı sizinle temas kurmamız gerekirse, tüm gönderi ve iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmak için bunu yaparız. Hesabınız, siparişinizin statüsünü takip etmenize de izin verir.

13. Alışveriş Yapma Kılavuzu videomuzu izleyin


Kargo

14. Birleşik Devletler'de gönderiler ne kadara mâl olur ve ne kadar zaman alır?


MissesDressy.com'da Birleşik Devletler içi her siparişte ÜCRETSİZ gönderi* önermekten mutluluk duyuyoruz. Bu yolla, çevrimiçi alışveriş yapmanın tüm kolaylığı ile bir mağazadan direkt alışveriş yapmanın tüm yararlarından faydalanırsınız!

* ABD siparişleri için ücretsiz gönderimimiz Kara Yoluyla Gönderi iledir. Genellikle paketinizin 1 ile 3 iş günü arasında geleceğini tahmin edebilirsiniz.

Bazı durumlarda hızlı gönderi mümkündür:
2 Günde gönderim - 22$
1 Günde Gönderim - 31$

15. Uluslararası Gönderi ne kadara mâl olur ve ne kadar zaman alır?


Siparişinizi Birleşik Devletler dışına göndermekten mutluluk duyarız. Uluslararası Gönderi yapacağınız en az 500 dolarlık alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR*.

Gönderim ücretsiz olmasına rağmen siz; müşteri olarak, hedef ülke yetkilileri tarafından konulacak tüm gümrük ve vergi maliyetlerinden sorumlusunuz. Gönderimlere yüklenecek bu ilave ücretler, kesinlikle MissesDressy ile ilgili değildir, bunlar hedef ülkenin yetkilileri tarafından konulur ve tahsil edilir.

* Ücretsiz uluslararası gönderi standart posta iledir ve genellikle 5-10 gün sürer.
Uluslararası 500$'ın altındaki siparişleriniz için posta/ gönderim ücreti yaklaşık 39$ dolar'dır, fakat bulunduğunuz yere göre bazı farklılıklar gösterebilir. Siparişinizin en son adımında bu ücreti görebilirsiniz.
Üzülerek Birleşik Devlet'lerin dışına Allure, Night Moves, Mori Lee, Mon Cheri, Tony Bowls, Maggie Sottero, ve Enzoani ile gönderi yapamıyoruz.

16. Elbisem nasıl gönderilecek?


FedEx, USPS, DHL, Aramex, veya TNT kullanarak gönderi yaparız. Ücretsiz gönderi için kullanılacak kurye firması bizim takdirimizde olacaktır. Bir kurye firması tercihiniz varsa, sadece bizi bilgilendirin.
Gönderi ücretini karşılamak için, müşterilerimizin kişisel kurye hesaplarını kullanmamaktayız.

17. Elbiseme en yakın zamanda ihtiyacım var!


ABD siparişleri için, hızlı gönderi aşağıdaki oranlarda mümkün olabilir:
2 Günde gönderim - 22$
1 Günde Gönderim - 31$

Elbisenizi daha hızlı almak için, ABD gönderi adresleri için, 25$'lık bir ücret karşılığı doğrudan fabrikadan halka satış yapabiliriz.
Belli koşullar altında, 50$'lık bir ücret karşılığında tasarımcıdan bir gecede fabrikadan halka satış yapabiliriz.

Uluslararası siparişler için, 39$'lık sabit ücret karşılığında (2 günden 3 güne) bir kuryeyle gönderim hizmeti sunuyoruz.
Lütfen detaylar için bizimle temasa geçiniz.

18. Siparişimi takip edebilecek miyim?


Bir sipariş alındıktan sonra, MissesDressy.com'dan sipariş sürecini takip edebilirsiniz. Siparişinizin takip numarısını görüntülemek için hesabınıza giriş yapınız.

19. Gönderim için imza etmem gerekecek mi?


Siparişiniz teslim edildiği zaman, imza etmeniz gerekecektir.

20. Aynı anda iki elbise sipariş ettim, aynı günde mi gelecekler?


Birden fazla elbise sipariş ederseniz, elbiselerinizi ayrı ayrı da alabilirsiniz. Elbiseleri hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Ödeme Seçenekleri

21. MissesDressy.com'da hangi ödeme metodları kabul görmektedir?


MissesDressy.com'da ödeme türleri olarak Visa, Mastercard, Discover ve American Express kabul ediyoruz.
Kredi kartı ile ödeme yapmak istemez misiniz? Endişelenmeyin! Paypal, Money Order ve Banka Transferi* yoluyla da ödemeleri kabul ediyoruz.
Banka transferi kullanarak ödeme yapmayı istiyorsanız, lütfen bizimle temas kurunuz ve size hesap detaylarını e-posta ile göndereceğiz.

* Banka Transferi yoluyla yapılan siparişlerde 25.00$'lık bir ücret vardır. Bu ücret bankamız tarafından uygulanan döviz kuru değişimi ücretlerine tâbidir.

22. Hesabımdan veya kartımdan ne zaman ödeme alınacak?


Normal siparişler için, sipariş gerçekleştiğinde ödeme noktasında, kredi kartınıza satış miktarı kadar bir miktar bir miktar açık provizyona alınır. Bu nihai rakam elbise gönderilince kredi kartınızdan tahsil edilir.

Elbisenin temin edilemediği ufak ihtimal durumunda ise bu açık provizyon bedeli anında geçersiz kılınır. Bu işlemin kredi kartınızda görünmesi bir ya da iki günü bulabilir.

"Özel Sipariş" olarak işaretlenmiş tüm satışların bedelleri kredi kartınızdan anında çekilir.

23. Can I put a dress on Layaway?


Yes! Call us during New York business hours, 9am to 6pm EST, Monday to Friday, to put an item on Layaway. Unfortunately we can't take layaway orders directly through the website. There's a 15% deposit up front, and then you have 90 days to pay for the dress. When you're fully paid, we'll ship your dress to you. See the full details in our policy.

24. Ödememin güvenli olduğunu nasıl bilebilirim?


MissesDressy.com, Paypal, Google Checkout, Authorize.net, UpFront ve GoDaddy.com tarafından ödeme yapmak için güvenilir bir site olarak doğrulandı.
Sistemimiz hackerların en üst düzeyi tarafından yapılacak saldırılara karşı gerçek-zamanlı kendi kendine güncelleme teknolojisi kullanır. Sistemimizin neredeyse girilmesi imkânsız olduğundan emin olmak için çok çaba sarfettik.
Ne olursa olsun, sunucularımızda ödeme bilgileri depolamayız. Kredi kartı yetkilendirildikten veya bunun dışında işlemcimiz tarafından uygun görülmemesinin ardından, kredi kartı bilgilerini sileriz.
Formlarımızı doldurma (ödeme adı, adres, ödeme gibi) amacıyla bilgisayarınız ve sistemlerimiz arasında yapılan bağlantı her zaman endüstriyel-uzunlukta SSL algoritmalarıyla şifrelenir.
Sitemizin güvenli bölümlerine girdiğiniz zaman, URL'de http:// turn into https:// göreceksiniz, ve tarayıcınıza bağlı olarak, diğer geliştirilmiş güvenlik işaretlerini (Firefox'ta ve IE'da ki altın kilit gibi) görebilirsiniz.

25. Mağaza Kredimin bedelini nasıl öderim?


Mağaza kredisi tebliğ edildiği zaman, MissesDressy hesabınıza kredi olarak uygulanır.
Mağaza kredinizi kullanarak yeni bir elbise satın almak için, ilk siparişiniz için hesabinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresini kullanarak MissesDressy hesabınıza tekrar giriş yapınız. Mağaza Kredinızı ödeme ekranında otomatik olarak göreceksiniz.
Mağaza Kredisi sadece orjinal satın almayı yapmak için kullanılan hesaba uygulanacaktır. E-posta hesaplarını değiştirmeyi istiyorsanız, lütfen bizimle temasa geçiniz.

İadeler

26. Elbisemi değiştirebilir miyim?


Bir elbiseyi satın alırken, ölçülerinizi her tasarımcının kendi klavuzuna uygun şekilde almanızı tavsiye ediyoruz. Fakat bazen bu tek başına yeterli olmaz, anlıyoruz!

Diğer birçok özel fırsatlı giyim perakendecisi elbiselerinin hiçbirinde iade veya değişim kabul etmezler. MissesDressy.com'da mükemmel bir müşteri hizmeti taahhüt ediyor ve ihtiyacınız olursa* satın aldığınız ürünü değiş-tokuş edebilmeyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

* Özel sipariş elbiseler bölümündeki elbiseler iade edilemez veya değiş-tokuş edilemezler.
* Herhangi bir iç çamaşırı için iadenin (para iadesinin veya değişimin) kabul edilemesi mümkün değildir.
Lütfen indirimli stoktan satılan elbiseler için iade veya değişim kabul etmediğimizi unutmayınız.

Bilmeniz gereken birkaç nokta var:
a. İade işlemine başlamak için, MissesDressy tarafından tayin edilmiş bir iade yetki numarasına (RMA numarası) ihtiyacınız olacak. Bu numarayı edinmek için Bizimle Temas Kurunuz .
Tüm iade paketlerinin kutusunda RMA numarası olmalıdır. PMA numarasız tüm paketler geri çevrilecektir.
b. Elbisenizi adresinize teslim edildikten sonra üç (3) gün içinde bize geri göndermelisiniz.
c. Tüm orjinal etiketlerin eklendiğinden ve elbisenin giyilmemiş olmasından emin olunuz. Giyilmiş veya zarar görmüş elbiselerin iadesini kabul edemiyoruz.
d. İade ettiğiniz ilk elbisede MissesDressy.com'da altı ay geçerli olan dolu mağaza kredinizi alacaksınız. Bu MissesDressy hesabınıza kredilendirilir ve bir sonraki satın alışınızda kullanılır.
e. Yenisiyle değiştirilmiş elbisede gönderi ve ambalajlama için sabit fiyat ödemek zorundasınız. Fiyat Birleşik Devletler içinde gönderi için 40$, gönderi adresi Birleşik Devletler dışındaysa 80$'dır. Bu fiyat mağaza kredinizden düşülecektir.
f. Birden fazla elbise iade ederseniz, %10 yeniden stoklama fiyatı ilk elbiseden sonra bize aide olan her bir elbise için tahakkuk edilecektir.
g. Ve mağaza kredisinin en iyisi dilerseniz diğerlerine transfer edilebilir! Bu nedenle elbiseniz size uymazsa ve sevdiğiniz tarzı bulamazsanız, belkide kız kardeşiniz, arkadaşınız, kuzeniniz hatta anneniz bulabilir!

27. Elbisem zarar görmüş, ne yapabilirim?


Bütün elbiselerimiz MissesDressy'e gelmeden önce üretici tarafından kontrol edilir. Ama biz bir adım daha ileri gidiyoruz ve her bir elbiseyi göndermeden önce görkemli elbienizin yırtıksız-söküksüz, lekesiz ve kokusuz olarak size ulaşabilmesi için tekrar inceliyoruz!

Hasarlı bir elbisenin kontrolümüzden kaçması ufak ihtimali durumunda ise, elbiseyi teslim aldığınız gün bizimle temas kurun ve biz de elbiseyi sizin için seve seve değiştirelim.

28. Bir gönderiyi geri çevirebilir miyim?


Herhangi bir nedenle yaptığınız alımdan memnun olmazsanız, siz tatmin olana kadar elimizden gelenin en iyisini yapacak ve hayallerinizin elbisesine sahip olacağız. Yinede geri çevrilen paketlerin sorumluluğunu kabul edemeyiz.
Bir paketi geri çevirmek siparişi iptal etmez - müşteri halen ödeme için sorumludur.
Bir müşteri paketin teslimatını geri çevirirse, ve paket bize geri gönderilirse, gönderim için olan sabit fiyatı yükler ve mağaza kredisini müşteriye veririz. Gönderi ve ambalajlama için olan sabit fiyat: Amerika'da 50$, uluslararası 100$'dır. Gelecekteki bu siparişle ilgili yüklenen her alışverişi yükleriz de.
Müşteri paketin teslimatını geri çevirirse ve kurye onu bize geri göndermezse, müşteriye teslim edilmiş gibi bu paketin tüm sorumluluğundan feragat edeceğiz, ve müşteri bu siparişin ödemesinden sorumlu kalır.


Sözümüz

29. Müşteri Hizmeti Taahhütü


Çevrimiçi alışveriş yaptığınız zaman bir tercihiniz olduğunu biliyoruz ve MissesDressey'i seçtiğiniz için sizi takdir ediyoruz.

Mükemmel bir müşteri hizmetleri taahhüt ediyoruz ve alışveriş deneyiminizi mümkün olduğunca kolay ve zevkli kılıyoruz.
Hayallerinizin elbisesini size temiz, güvenli ve zamanında teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.
Düşük olasılıkla birşeyler ters giderse, bu durumu sizin için çözmekten mutluluk duyarız.

Alışveriş deneyiminizi nasıl geliştirebileceğimize dair önerileriniz varsa, lütfen bizimle temasa geçiniz.

Yukarıda cevaplanmayan sorunuz mu var?

30. Daha fazla bilgi için bizimle temasa geçiniz.


Günün 24 saati kendilerini size adamış bir müşteri hizmet ekibine sahibiz.
Bir elbise veya bir işlemle ilgili daha fazla sorunuz varsa, lütfen bizi bilgilendiriniz.

E-posta yoluyla bizimle temas kurunuz

Bizimle Telefon aracılığıyla temas kurun: + 1 212 203 5052 Veya bu sayfanın başındaki Canlı Sohbet ikonuna tıklayınız!

Posta adresimiz: 37-24 24th Street Suite 340, Long Island City, New York 11101 U.S.A

Yardım etmek için buradayız!