Facebook   Twitter   Blog
Hakkımızda

MissesDressy yerel kadınlara ve gençlere, yaratıcı modacılık ve tasarımcı isimleri sağlama amacı ile 2008’de açılmıştır. O zamandan beri, durgun, kültürel olarak çok yönlü fırtınayla komşu Kraliçeleri, Baloları, Düğünleri, Mezunlar Gecesi Partileri, On Altıncı Yaş Günü galaları, Bat Mitzvah’ları, Tatil partileri ve diğer önemli etkinlikleri için yüksek kalitedeki tasarımcı gece elbiseleri ile dünyanın her yerinden kadınları giydirerek, durgun ve kültürel olarak çok yönlü, fırtınayla komşu Kraliçeleri almıştır.

Satış Yerimiz

Artan taleple bütçeye uygun, tasarımcı özel tasarım gece elbiseleri ve elbiseler için, MissesDressy 2012’da internette bulunan en düşük ücretleri, uluslar arası ve yerel ücretsiz gönderileri ve aynı zamanda kusursuz müşteri hizmetlerini sağlayabildiği internet mağazasını açtı. 2011’de MissesDressy hem çevrimiçi ve hem de yüz yüze tamamen tasarımcı gece elbisesi salonu deneyimi sunan son moda, New York’taki Long Island City’e taşındı.

MissesDressy.com, Jovani ve Terani gibi fark edilebilir balo ve kokteyl tasarımcılarının da dâhil olduğu tasarımcı elbiseler ve gece elbiselerinin geniş bir seçeneğini sunar. Özel alıcılar sizinle ve akıllarında özel gününüzü tutarak her bir tasarımcı koleksiyonundan parçaları seçerler. Aralarından seçim yapmak için pek çok renkle ve stille arama yapıldığında, MissesDressy’nin gece elbiselerinin ve kokteyl elbiselerinin tüm katalogunu karşınıza getirecektir.

Belli bir renge ve stile karar veremediniz mi? MissesDressy.com, alışveriş deneyiminizi daha kolay kılmak için elbiseleri belli etkinliklere göre kategorize eder. Bu nedenle eğer mükemmel bir Yeni Yıl Akşamı elbisesi veya hayal ettiğiniz balo gece elbisesi arıyorsanız, biz ona sahibiz. Bazı elbiseler tekrar giyebileceğiniz bir elbise seçmek için size çok yönlülük sunan birden fazla seçeneğe girer!

MissesDressy’nin odak noktası, özel tasarım gece elbiseleri için muhteşem değer sunarken sizi mutlu etmektir. MissesDressy, son moda elbiseleri aradığında mükemmellik için çabalar. Sitemiz, son tresndleri ve en son endüstri tasarımı tekniklerini kullanan tasarımcıları ön plana çıkarır. MissesDressy her kişilik için bir elbiseye sahiptir. Her etkinlik için uygun olan 100’den fazla tasarımcı ile mükemmel elbisenizle özel gününüze katılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alışverişin genellikle stresli bir iş olduğunu biliyoruz. MissesDressy.com’un güzelliği, kendi evinizin rahatlığından çizgilerimizin tümüne göz atabilmenizdir. MissesDressy, alışveriş işleminizin stressiz geçmesinden emin olmak için seçeneklerin birçoğunu sunar. Bu seçenekler tasarımcı özel beden çizelgelerini, videolarını ve ünlü stil uygunluklarını içine alır. MissesDressy.com’dan bir temsilci ile + 1 212 203 5052 telefonundan veya bölünmeyen bir dikkat ve muhteşem tavsiyeler alacağınız canlı sohbet yoluyla konuşabilirsiniz de! Stil ipuçları ve aynı zamanda resmi bir gece elbisesinde en son trendleri MissesDressy blogdan kontrol edin


MissesDressy.com, fiyatta, stilde ve Balo, Düğün ve özel etkinlik endüstrisinde bizi lider elbise tedarikçisi yapan hizmette rakiplerini geride bırakır. MissesDressy %100 müşteri memnuniyeti sağlar. Eğer gece elbisenizden veya elbisenizden memnun kalmazsanız, sadece giyilmemiş ve etiketli gece elbisesini mağaza kredisi için iade edin. En Düşük Fiyat Garantisini de sunuyoruz.
Eğer bu satın almanızdan iki hafta içinde olursa ve diğer bir yetkili satıcının sitesinde ideal elbisenizi bulursanız, elbisede %6 indirim almak için sadece MissesDressy.com’la temasa geçin. Lütfen bu inanılmaz teklif avantajını almak için tam rengi ve elbise bedenini doğruladığınızdan emin olunuz! (Terani elbiseleri dâhil değildir)

En iyi olmak için çabalıyoruz ve bunu başardığımızı düşünen sadece biz değiliz! MissesDressy, Time Out NY ’u New York’un en iyi mağazalarından biri olarak ön plana çıkarır! Jovani Göze Çarpan İnternet Sitesi Ödülünün onur alıcılarıyız da.

MissesDressy.com, özel etkinliğinizin zamanı geldiğinde bütün önemli detayların bir parçası olmayı ister, bunun nedeni müşterilerimizin pek çoğunun tekrar eden müşteriler olmasıdır. Özel gününüzün bir parçası olduğumuz için çok minnettarız ve şahane görünürken giydiğiniz elbiseyle iyi hissetmenizi istiyoruz.


Jovani Ödül
Facebook Twitter Tumblr Flickr Youtube Blog  Bizi Yelp’ten bulun  Bize E-posta gönderin!