Facebook   Twitter   Blog
Gizlilik Politikamız
Pay Pal Authorized
Authorize.net Badge
Up Front Authorized
Time Out NY Listing
Jovani Award

Bilgi Paylaşımı: Spam maillerden MissesDressy'de sizin kadar nefret eder!

Müşterilerimizden ve ziyaretçilerimizden alınan bilgiler hiç bir nedenle başka kişilere satılmaz yada paylaşılmaz. İnternet sitemizdeki formları doldururken girdiğiniz bilgiler sadece siparişinizi tamamlamak için kullanılır ve nadiren sizin izninizle yeni ürünlerimiz ve promosyonlarımızın duyurulduğu bültenlerin gönderilmesinde kullanılır.

Siparişinizin tamamlanması için isminize, adresinize ve ödeme bilgilerinize ihtiyacımız olacaktır. Kredi kartı bilgileriniz asla bilgisayarlarımızda saklanmaz. Kredi kartı yetkilendirme işlemi hemen yapılır ve gizli kredi kartı bilgileriniz yeni uygulamaya geçen e-ticaret yasaları gereği anında sistemden çıkarılır.Ürünlerimizi kendimiz teslim ederiz, böylece teslimat adresinizi hiç kimseyle paylaşmayız.


İstatiksel Bilgi Toplama:Tamamen gizlidir!

Web trafiğimizin nerden geldiğini bilmemiz bize müşterilerimizin demografik yapısını ve tercihlerini daha kolay tahmin etme imkanı sağlar, böylece müşterilerimize daha yerinde bir içerik ve ürün yelpazesi sunabiliriz. Google'ın internet sayfası izleme aracını kullanarak ziyaretçilerimizin istatiksel analizini yapabiliriz. Google Analizleri tarafından toplanan bilgi, browser versiyonu ve internet bağlantı hızı gibi bilgilerdir. Google tarafından toplanan bu istatiksel bilgiyi hiç kimseyle paylaşmayız.


Sistem Güvenliği: En yüksek seviyede!

Sistemimiz kullandığımız gerçek-zamanlı kendiliğinden-yenileme teknolojisi sayesinde en gelişmiş hackerlara bile engel olabilir.Ödeme bilgilerini sunucularımızda kayıtlı tutmadığımız halde sistemlerimizin neredeyse geçirmez olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kredi kartına onay verildikten sonra yada işlemcimiz tarafından reddedilmesi halinde kredi kartı bilgilerini anında sistemimizden çıkarıyoruz.

Bilgisayarınızla sistemlerimiz arasındaki bağlantı sadece formlarımızı doldurmanız (mesela hesabın ödenmesi-isim, adres ödeme)amacıyla sağlanır ve her zaman çok güçlü SSL algoritmalarıyla şifrelenir. İnternet sitemizin güvenli bölümlerine girdiğinizde browserınıza bağlı olarak URL'de http://'nin https://'ye dönüştüğünü görür ve daha gelişmiş güvenlik işaretleriyle de (Firefox ve İnternet Explorer'da altın kilit gibi)karşılaşabilirsiniz.


Tesisimiz: Bir kale!

Tesisimiz yetkili çalışanlar hariç herkese kapalıdır. 7x24 Güvenlik kameralarıyla gözlemlenir ve kapalı olduğunda merkezi alarm sistemiyle korunur. Çalışanlarımıza düzenli olarak uygun gizlilik politikamız, örneğin kağıtların dilimlenmesi gibi, hatırlatılır. Bu yüzden herşeyin güvenliğini sağladığımızdan emin olabilirsiniz.


Sorular?

Daha fazla bilgi için lütfen 'bize ulaşın'. Teşekkür ederiz!