Askısız Elbiseler, Askısız Balo Gece Elbisesi, Kolsuz Elbiseler, 2012 Balosu, Askısız Jovani Elbisesi, Askısız Sherri Hill Elbisesi

  Like Askısız Balo Elbiseleri at MissesDressy   Follow Askısız Balo Elbiseleri at MissesDressy   Blog
Askısız size göre balo silüeti değil mi? Şunları deneyin:
2012 Balo Koleksiyonunun Tümü
Bazı kişiler kadınların vücudundaki en seksi bölgelerin köprücük kemiği, omuzları, ve boynu olduğunu düşünür; öyleyse neden sizde bu bölgeleri sergilemeyesiniz ki? Kendi akısız balo elbisenizle zarif ve kadınsı bir yolla en iyi yönlerinizi sergileyin. Bir elbiseden sezondan sezona görülebilecek zamandan bağımsız bir özelliği balo için sofistike duran askısız elbiseler seksi görünmede en güvenli tercihtir. Dizin üzerinde duran kısa askısız balo elbisesi miyon tipli kızlara genç kız cazibesi verdiği için çok iyi uyar. Diğer taraftan, uzun balo elbiseleri (uzun ve miyon tipli görünen) kızlara, resmi bir etkinlik için mükemmel olan gösterişli bir görünüm verir. Bunun dışında uzun balo elbiseleri uzunluk hilesi ekler!
Bir askısız balo elbisesi denediğinizde, hatırlamanız gereken önemli bir nokta da elbisenin göğüs kısmıdır. Göğsünüzün üst kısmına mükemmel şekilde oturan bir elbise seçin, yani ne çok gevşek olmalı, ne de sizi sıkıp boğacak kadar sıkı olmalıdır. Askısız bir elbise istiyorsanız, seçeceğiniz elbisenin çok kare gibi veya "kutu gibi" olmamasından emin olun, gurur okşayıcı bir silüetiniz için daha küçük bir bel anahtar vurgu olmalıdır. Ayrıca, göğsünüz oldukça dolu ise, özelliklerinizi yararlı kılan detaylara sahip olan süslü askısız stiller'i seçin ve zarif kalın. Askısız elbiseler yakasının şekline göre değişik tazlarda moda olmuştur. Göğüs çizginiz boyunca düz doğruca uzanan yakaya, en üstünde kalp şekli olan sütyen yapa tarza sahip olan askısız şekil klasiktir. Eğer göğüs kısmınız istediğiniz gibi değilse, şekil size ekstra bir seksilik eklemek için dolgun göğüs mucizesini verdiğinden dolayı, askısız sütyen yaka elbise ile büyütmek isteyebilirsiniz! Askısız tarzla giymek için seçtiğiniz sütyenin doğru olduğundan emin olun - size bu konuda yardım edecek bloğumuzda sizin için ipuçlarına sahibiz.
Bir klasik askısız balo elbisesi giyiyorsanız ve özellikle de sütyen yaka balo elbisesi içindeyseniz, takmanız gereken aksesuarlar da değişiklik gösterir, ama bunlar arasında ortak olan nokta ise aksesuarlar minimal ve uyumlu bir şekilde seçilmiş olmalıdır, çünkü burada önemli olan boynunuzu, omuzlarınızı ve köprücük kemiğinizi sergilemektir. Hatırlanması gereken en önemli şey ise, aksesuar takarken, özelliklerinizi aşırı abartmak için değil de, sadece vurgulayıp öne çıkarmak için mücevherleri takmak gerektiğidir! Klasik askısız stil giyiyorsanız, orta beden iddialı bir kolye, yüzünüze (ve ortadaki herşeyi kapsayan) vurgu yapan göğsünüzün üzerine dikkat çekmek için bir hüner gösterir. Sütyen yaka, çok fazla aksesuar gerektirmez - sadece bir katrelik kolye (göğsünüze yayılan bir tanesini) deneyiniz. Kolyeleri sevmiyor musunuz? Peki! Küpeler, bu tarz klasik ve sütyen yaka elbiseler için mükemmel bir aksesuardır.